Інформація

Знижки

Светодиоды 1-3Вт для досвечивания растений

    У розділ окремо винесені потужні світлодіоди для рослин 1 - 3W. Потужні світлодіоди з розміром чіпа від 38x38mil допускають використання в режимі 1Вт так і в режимі 3Вт. Для режиму 3Вт рекомендований струм 600мА. Ідеальним світлодіодом 3Вт є світлодіоди з двома паралельно з'єднаними чипами.     Всі зазначені характеристики 100% відповідають ...

    У розділ окремо винесені потужні світлодіоди для рослин 1 - 3W. Потужні світлодіоди з розміром чіпа від 38x38mil допускають використання в режимі 1Вт так і в режимі 3Вт. Для режиму 3Вт рекомендований струм 600мА. Ідеальним світлодіодом 3Вт є світлодіоди з двома паралельно з'єднаними чипами.     Всі зазначені характеристики 100% відповідають реальним характеристикам потужних світлодіодів.     Світлодіоди для рослин купити можна оформивши замовлення через сайт, e-mail- [Sales@specled-store.com]; Skype- [specled.com.ua]; ICQ- [8041014]; або зателефонувавши по одному з контактних телефонів: +380935333059, +380661735384.

Докладніше

Светодиоды 1-3Вт для досвечивания растений   Товарів у наявності: 16

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів

Потужні світлодіоди для досвічування рослин з фітоспектром   

    Магазин specled.com.ua пропонує широкий асортимент потужних світлодіодів для досвічування рослин за вигідними цінами. Наш асортимент постійно розширюється, ми пропонуємо світлодіоди для рослин з рівня бюджетної категорії. Світлодіоди з чіпом Epiled завдяки не високій ціні і хорошій якості стають все більш популярними.

Потужні світлодіоди для рослин 1-3Вт

    Світлодіоди з фітоспектром 660нм, 445нм і 455нм одні з найефективніших для застосування у висвітленні рослин. Ми пропонуємо потужні світлодіоди виготовлені на основі напівпровідникових кристалів наступних виробників:

  • - Epistar (Тайвань);
  • - Epiled (Тайвань);
  • - Bridgelux (США);

    Потужні світлодіоди які ми пропонуємо 100% відповідають зазначеним характеристикам і мають відповідну довжину хвилі. Все, зазначені вище, виробники світлодіодних чіпів відрізняються високою якістю своїх виробів, мають багаторічний досвід роботи і є лідируючими компаніями з вирощування напівпровідникових кристалів для твердотільних джерел світла.

Потужність світлодіода, міфи і реальність

    При конструюванні і розробки світлодіодних ламп для досвічування рослин необхідно враховувати нюанс РЕАЛЬНОЇ потужності використовуваного світлодіода. Розбиття світлодіодів на потужність 1Вт, 3Вт, 5Вт, 10Вт ... умовне! Реальна потужність світлодіода вираховується за формулою P [W] = I [A] * V [V]. Отримуємо що світлодіоди з падінням напруги 3.4V (білі, синии, зелені) мають більше потужність (при однаковому струмі) ніж світлодіоди з меншим падінням напруги 2.4V (жовті, червоні).   

    На практиці була виведена проста і ефективна форма розрахунку необхідної потужності для певної площі при заданих умовах. У закритих просторах без природного освітлення, таких як гроубокса, розрахункова потужність світлодіодної лампи повинна становити 200-220W на 1м2. У теплицях з природним освітленням достатньо використання 40W на 1м2.

    В якості прикладу розглянемо варіант світлодіодної лампи для досвічування рослин потужністю 40W. Для виготовлення подібної лампи можна застосувати 40шт світлодіодів з фітоспектром в режимі 1Вт, тобто світлодіоди для досвічування рослин підключаються до драйверу з вихідним струмом 300-350мА. Аналогічну лампу, в деяких випадках, можливо виготовити на аналогічних потужних світлодіодах, але підключивши їх до драйверу з вихідним струмом 600-700мА. Цей режим роботи називається режимом 3Вт. Але (!) Ми збільшили струм всього в два рази, а падіння напруги на світлодіоді залишиється колишнім! Реально потужність світлодіода збільшилася всього в два рази і тепер становить 2W.

Висновок:   

    Світлодіодну лампу для теплиці потужністю 40W можна виготовити, застосувавши 40шт світлодіодів 1Вт або 20шт світлодіодів 3Вт. Другий варіант економічно дешевше, але має недолік у вигляді невеликого падіння ККД світлодіода.

    Одна з найпопулярніших вивертів маркетингу в світлодіодному освітленні полягає в характеристики потужності світлодіодної лампи. Лампа, що містить 100шт потужних світлодіодів 3Вт, має потужність 300Вт. Тепер ми з вами знаємо, що це не так, її реальна потужність не перевищує 200Вт.

Від чого залежить потужність світлодіода?

    Потужні світлодіоди для рослин купити дуже просто, але чи замислювалися Ви про реальні характеристиках і фізичних нюансах роботи потужного світлодіода? Як побудувати найбільш ефективну лампу для рослин? За якими характеристиками слід вибирати потужні світлодіоди? Цей розділ відкриє невелику таємницю...

    У першу чергу потужність світлодіода залежить від струму, який через нього протікає. Для світлодіодів 1Вт цей стандарт знаходиться в діапазоні 300-350мА. Режим 3Вт - 600-700мА. Менш поширені режим «2Вт» - 450-500мА.

    Максимальний струм, який може витримати чіп потужного світлодіода без швидкої деградації, перегріву або пробою безпосередньо залежить від його розміру.

    Стандартні розміри кристала потужного світлодіода:

  • -60x60mil (потужний світлодіод 3Вт, максимальний струм більш 1.2а);
  • -52x52mil (потужний світлодіод 3Вт, максимальний струм більш 1.2а);
  • -45х45mil (потужний світлодіод 1 - 3Вт, максимальний струм 1А);
  • -42x42mil (потужний світлодіод 1 - 3Вт, максимальний струм 0.8А);
  • -38x38mil (потужний світлодіод 1 - 3Вт, максимальний струм 0.7А);
  • -35x35mil (потужний світлодіод 1Вт, максимальний струм 0.5А);
  • -30х30mil (потужний світлодіод 1Вт, максимальний струм 0.4А).

    Існують і інші, менш популярні розміри кристалів. Ідеальний режим роботи для чіпа 45х45mil - 350мА. У такому режимі досягається максимальне значення ККД світлодіода. Але чіп цього розміру легко впорається з режимом роботи 3Вт (600-700мА) при цьому трохи втративши в ККД. Для потужних світлодіодів, у яких розмір чіпа 42х42 і 38х38, рекомендований максимальний робочий струм - 600мА. Світлодіоди з більш маленьким чіпом рекомендується підключати до драйверу з вихідним струмом 280-300мА, особливо це стосується світлодіодів з чіпом 30х30mil.

    Найефективнішим світлодіодом 3Вт вважається двухкрістальний світлодіод, в якому кристали з'єднані між собою паралельно і мають розмір не менше 42х42mil. У цьому сегменті ми пропонуємо потужні світлодіоди для рослин 660нм 3GL-R і 445нм 3GL-B з чіпами Epistar 45х45mil. Потужні світлодіоди для рослин купити, можна оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши по одному з контактних телефонів.

    Найбільш дорогим елементом у світлодіоді є напівпровідниковий кристал. Чим більше кристал, тим вище вартість світлодіода, але так само підвищується його ККД, світловіддача і ресурс роботи.   

     У нас можна купити потужні світлодіоди для рослин і світлодіоди з фітоспектром за вигідними цінами, високої якості. Ми пропонуємо найбільший асортимент потужних світлодіодів, світлодіодів для рослин і світлодіодів спеціального призначення в Україні!   

    Сподіваємося, ця стаття допоможе деяким з читачів більш докладно розібратися у великому світі напівпровідникових джерел світла. Світлодіоди для рослин купити в Україні можна у нас, ми завжди кваліфіковано відповімо на ваші питання і допоможемо з вибором продукції.

Автор Alexander SpecLED