Інформація

Знижки

Потужні світлодіоди для рослин

   В даний час розвиток світлодіодної індустрії дозволяє виготовляти світлодіодні чіпи практично з будь-якої довгої хвилі в діапазоні від 200 до 1000нм. Це дає можливість застосовувати світлодіоди в медицині, охоронних пристроях, акваріумістиці, агропромисловості. Високе ККД, низьке нагрівання, великий світловий потік, термін служби понад 50 000...

   В даний час розвиток світлодіодної індустрії дозволяє виготовляти світлодіодні чіпи практично з будь-якої довгої хвилі в діапазоні від 200 до 1000нм. Це дає можливість застосовувати світлодіоди в медицині, охоронних пристроях, акваріумістиці, агропромисловості. Високе ККД, низьке нагрівання, великий світловий потік, термін служби понад 50 000 годин робить світлодіод лідером у сфері джерел світла. Особливу роль світлодіоди дедалі більше набирають в агропромисловості. Світлодіоди з довгою хвилі 440нм та 660нм вже зараз дозволяють створювати лампи для теплиць з високою ефективністю та низькими витратами на електроенергію. Це можливо завдяки точному підбору довжини хвилі та співвідношенню спектру, який найбільш ефективний для розвитку рослини. Жодне інше джерело світла не допускає такої можливості. Складніший варіант вирощування рослин - повністю закрита система гроубокс або гроурум. Для цього лампа повинна мати найбільш повний спектр, наближений до сонячного. Докладніша інформація з цього питання скоро буде доступна на нашому форумі. У нашому магазині ми приділяємо цьому питанню особливу увагу, тому асортименти світлодіодів орієнтованих на всі напрямки рослинництва буде збільшуватися. Очікувані: 640нм та 670нм світлодіоди потужністю 1W. Світлодіоди широко застосовуються в акваріумістиці. Завдяки високому ККД та високій яскравості світлодіоди дозволяють створювати лампи з низьким електроспоживанням, великим ресурсом роботи та оптимальним спектром для акваріумних жителів, зростання коралів, водоростей. Деякі типи світлодіодів доступні тільки в нашому магазині, якщо Ви не знайшли світлодіод з спектром, що Вас цікавить, звертайтесь будь ласка до нас на e-mail.

Докладніше

Потужні світлодіоди для рослин  У цій категорії немає товарів

Підкатегорії

  • Светодиоды 1-3Вт для досвечивания растений

        У розділ окремо винесені потужні світлодіоди для рослин 1 - 3W. Потужні світлодіоди з розміром чіпа від 38x38mil допускають використання в режимі 1Вт так і в режимі 3Вт. Для режиму 3Вт рекомендований струм 600мА. Ідеальним світлодіодом 3Вт є світлодіоди з двома паралельно з'єднаними чипами.     Всі зазначені характеристики 100% відповідають реальним характеристикам потужних світлодіодів.     Світлодіоди для рослин купити можна оформивши замовлення через сайт, e-mail- [Sales@specled-store.com]; Skype- [specled.com.ua]; ICQ- [8041014]; або зателефонувавши по одному з контактних телефонів: +380935333059, +380661735384.

  • COB белого свечения для растений Cree, Citizen