Інформація

Знижки

Спеціалізованний магазин мощних світлодіодів та світлодіодних фітоламп

Світлодіодні фітолампи

Спеціалізованний магазин мощних світлодіодів та світлодіодних фітоламп

Світлодіод самий єфективний та єкологічний єлемент для освітлення

Переваги світлодіодної технології освітлення унікальні. Насамперед варто відзначити колосальну економічність світлодіодних джерел, їхню безпеку та високий ККД. Світлодіодні лампи не мають шкідливих складових частин та негативного для організму людини випромінювання. Це нова освітлювальна техніка, більш вібростійка та надійна. Дозволяє встановлювати діапазон робочих температур від -60 до +40°C. Термін безперервної роботи обчислюється десятками тисячі годин. Сучасні технології дозволяють випускати цю продукцію в широкому діапазоні відтінків кольорів і потужностей.

Світлодіодне освітлення рослин

Завдяки всім цим перевагам, світлодіоди купити не складе сьогодні великої праці, проте вибираючи цю продукцію, слід віддавати перевагу світовим виробникам, які зарекомендували себе на ринку з позитивного боку. Завдяки тому, що світлодіодні джерела світла мають ті ж властивості, що і природне освітлення, купити потужні світлодіоди для рослин за доступною ціною рекомендується фермерським і тепличним господарствам. Найкраще для цих цілей світлодіоди купити потужністю 1W або 3W з довгою хвилі 660 нм та 440 нм, тому що мають оптимальну довжину хвилі та спектр, які найбільш ефективні для росту рослин. Інших джерел світла, які мають подібні характеристики, немає.

Сучасні світлодіоди Харків активно використовуються у освітленні магазинів, офісів, у торгових центрах, на вулицях, у заміських будинках, квартирах та готелях. Спортивні об'єкти, медичні установи, театри та промислові підприємства Харкова також неможливо сьогодні уявити без цього сучасного джерела світла. На відміну від звичайного освітлення, цей тип не виробляє ІЧ та УФ - випромінювання, що дозволяє його використовувати у картинних галереях, на виставках, музеях тощо, адже відомо, що чорнило, фарби, тканини та ін. матеріали дуже чутливі до ІЧ та УФ – випромінювання.

Якщо ви вирішили купити світлодіод, то можете бути впевнені, що якісна продукція піддається виробником тестуванню, що вкотре підтверджує якість і надійність світлодіода. Їхня гамма фарб дозволяє створювати справжні світлові феєрії.

Наш спеціалізований магазин світлодіодів SPECLED.com.ua пропонує їх синього, жовтого, помаранчевого, фіолетового, червоного та зеленого кольорів. Цього достатньо, щоб світлодіодне освітлення радувало око і виконувало свою головну функцію - економічне та якісне освітлення будь-яких об'єктів.