Інформація

►Світлодіодні фітолампи

Чим більше населення земної кулі, тим більше харчової продукції потрібно виробляти. Сьогодні активно розвиваються plant-factory та великі тепличні господарства. Завдяки фітосвітлодіодам (світлодіодам для рослин) стало можливо споруджувати агрогосподарства в місцях, раніше не придатних для цих цілей. Скрізь де вирощують рослини 80% успіху залежит...

Чим більше населення земної кулі, тим більше харчової продукції потрібно виробляти. Сьогодні активно розвиваються plant-factory та великі тепличні господарства. Завдяки фітосвітлодіодам (світлодіодам для рослин) стало можливо споруджувати агрогосподарства в місцях, раніше не придатних для цих цілей. Скрізь де вирощують рослини 80% успіху залежить від якісного та економічного освітлення. У цій галузі безперечним лідером є фітосвітлодіоди та світлодіодні фітолампи для розсади, квітів, теплиць.

Ми виробляємо світлодіодні фітолампи дрібними серіями та на замовлення (за вимогами замовника, розмір, потужність...). Наші фітолампи відрізняються високою якістю складання, гарною якістю використовуваних компонентів, а головне замовник завжди отримує 100% чесні дані щодо вимірювання та спектру купленої лампи!

Ми маємо власний спектрофотометр американської фірми OceanOptics! Ми з високою точністю вимірюємо основні параметри фітолампу.

Звертаємо увагу: МИ НІКОЛИ НЕ ЗАВИШАЄМО РЕАЛЬНІ ПОКАЗАННЯ ФІТОЛАМП!!! Розвинена маркетингова система суперечить цьому, найчастіше лампи або не проходять перевірку або їх показання завищені у 2-3 рази. Більшість магазинів викликають характеристики та параметри фітоламп, здебільшого - цілеспрямовано.

В Україні ми єдині, хто надає повні та повністю чесні дані вимірів по світлодіодним фітолампам!!!

ОБЕРЕЖАЙТЕСЯ НЕЯКІСНОГО ТОВАРУ! ЕФЕКТИВНІСТЬ НИЗЬКОЯКІСНИХ ФІТОЛАМП ДУЖЕ МАЛА!

Ви просто викинете свої гроші.

Ми пропонуємо купити світлодіодні фітолампи для гроубоксів, спеціальну серію SpGrow BoxPro або фіто лампи серії SpecGrow-100W (MS, FS, DS). Так само в наші розробки входять лінійні фітолампи для досвітлення розсади, квітів, interlighting, додаткового або бічного освітлення у ГроуБоксах. Серія лінійних фітоламп називається SpGrow ProSeries та SpGrow ProSeries Plus. Гарантія на продукцію від 12 до 24 місяців.

У нас можна замовити послугу виміру спектру та PPFD світлодіодів, фітосвітлодіодів, світлодіодних фітоламп, індукційних ламп та інших джерел світла! Вартість послуги договірна та від 2$.

Різні фітолампи купити або замовити можна оформивши замовлення через сайт або зв'язатися з нами за телефонами +380935333059, +380661735384. А також e-mail-[ppfd@yahoo.com]; Skype-[specled.com.ua];

Докладніше

►Світлодіодні фітолампи   Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів